Abczyński Roman, mieszkaniec wsi Okoleniec w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 61-62
Abczyński Stanisław, mieszkaniec wsi Okoleniec w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 61-62
Arnd Aleksander, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 56
Arnold Jan, dziedzic dóbr Pietrzyków w obw. kaliskim
sygn. 272, s. 50
Asnyk Kazimierz, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Badowski Dominik Adam Wojciech, mieszkaniec obw. rawskiego
sygn. 273, s. 143-144, 190, 204
Bartolda Edward, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Basiński Jan, plombiarz przy komorze Złotoria, b. strażnik celno-graniczny z gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 181-182
Baykowski Roch, mieszkaniec wsi Fulki w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 18-21, 25
Bełza Karol, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Bentkowski Melchior, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 179
Bereza Filip, chirurg w Twierdzy Nowogieorgijewskiej (Modlin)
sygn. 274, s. 24
Bernes Jerzy, mieszkaniec m. Nieszawa w pow. włocławskim
sygn. 274, s. 147
Beyer Adolf, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Beyer Karol, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Beyer Wilhelm, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Bielecki Jerzy, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 85
Bielski Jerzy, naczelnik poczty w Krośniewicach w obw. gostyńskim
sygn. 273, s. 74-77; 274, s. 7-10
Biendugowski Jan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Bienecki Wojciech, mieszkaniec wsi Napruszew* w obw. Konińskim
sygn. 272, s. 98-99, 101
Bieniecki Konstanty, dziedzic wsi Rożniatów w obw. piotrkowskim
sygn. 272, s. 98-100
Bille Karol Emilian, patron Trybunału Kaliskiego
sygn. 272, s. 207-208
Blank Antoni, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Błociszewski Stanisław, syn Tadeusza, generała WP za Stanisława Augusta
sygn. 272, s. 144-145
Bobiński Wojciech, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Borkowski Franciszek, urzędnik kontroli skarbowej przy sądach gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 9-11
Borowski Wincenty, mieszkaniec wsi Czyżew w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 67-68
Brinken Józef, dziedzic wsi Gnojno w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 145-148
Brocki Antoni, mieszkaniec wsi Pieczyska w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 39
Brudziński Piotr, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Brzeziński Stanisław, patron Trybunału Kaliskiego, zamieszkały w Kaliszu
sygn. 274, s. 117
Bujakiewicz Józef, dziedzic dóbr Trzebiny Stare i Ciepielewo w obw. kaliskim
sygn. 272, s. 120-123
Burzyński Franciszek, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 56
Bychawski Aleksander, mieszaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Charzewski Józef, mieszkaniec wsi Tykadłów w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 153-154
Chełmoński Józef, mieszkaniec wsi Polesie w obw. sochaczewskim
sygn. 273, s. 96-97, 134
Chełmoński Maciej, mieszkaniec wsi Bogoria w pow. sochaczewskim
sygn. 273, s. 96-97, 134
Chodorowski Antoni, dietariusz w Rządzie Gubernialnym Mazowieckim
sygn. 274, s. 19
Ciechocki Józef, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Cieśliński Chryzostom, mieszkaniec wsi Suchodoły w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 11
Cwierczakiewicz Maksymilian, nadzorca administracji więzienia głównego karnego w Warszawie
sygn. 273, 56-57
Cygański Julian, mieszkaniec Łęczycy
sygn. 274, s. 11, 27
Cygański Wawrzyniec, mieszkaniec Łęczycy
sygn. 274, s. 11, 27
Czapski Maksymilian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17, 47-50
Czarniawski Michał, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Czernicki Stanisław, mieszkaniec wsi Chodecz w pow. włocławskim
sygn. 274, s. 117, 124
Czerniewski Michał, mieszkaniec wsi Brzeziny w pow. rawskim
sygn. 274, s. 38
Danielewski Faustyn, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 150-151
Dąbrowski Adam, właściciel części wsi Kuligów w obw. stanisławowskim
sygn. 273, s. 30-31
Dąbrowski Alojzy, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 19
Dąbrowski Krzysztof, mieszkaniec pow. radomskiego
sygn. 274, s. 51-53
Dembiński Maciej, burmistrz m. Grójec
sygn. 273, s. 116-117, 153
Dembiński Maciej, burmistrz m. Rawa
sygn. 274, s. 117
Dmochowski Tomasz, podpisarz Sądu Pokoju pow. częstochowskiego
sygn. 274, s. 81-83, 87
Dobrski Feliks, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 126-128
Dobrzycki Józef, mieszkaniec wsi Dobieszów w pow. rawskim
sygn. 274, s. 24
Dönhoff Teodor, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 195-196
Dramiński Ignacy, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 174-175
Dunin Aleksander, dzierżawca wsi Pągów w pow. wartskim
sygn. 272, s. 156-157
Dzierożyński Anastazy, mieszkaniec m. Warka w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 73-75
Dzierożyński Anastazy, mieszkaniec m. Warta w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 177-178
Falęcki Leonard, b. naddzierżawca ekonomii Stare Miasto w obw. konińskim
sygn. 272, s. 48-49
Gacki Bonifacy, mieszkaniec gm. Wólka Kozodawska w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 139
Gadomski Franciszek, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 56
Gadomski Stanisław, mieszkaniec wsi Mierczyn w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 147
Galiński Józef, mieszkaniec wsi Zawady w pow. rawskim
sygn. 274, s. 112-114
Gałecki Hieronim, mieszkaniec wsi Wojciechowice w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 134
Garlikowski Gabriel, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 17
Gaszyński Józef, geometra we Włocławku w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 80-81, 172-173, 207
Gichl Ludwik, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Głębocki Pantaleon Filip Jan, mieszkaniec wsi Panki w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 70-72
Głuchowski Franciszek, mieszkaniec wsi Przyroże w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 24
Goedel Gedeon, burmistrz m. Dąbia w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 7-8, 62
Gojski Józef, mieszkaniec obw. kujawskiego
sygn. 273, s. 40-41
Gojski Józef, mieszkaniec wsi Wólka Kałuska w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 147
Gojski Maciej, mieszkaniec obw. kujawskiego
sygn. 273, s. 40-41
Gojski Maciej, mieszkaniec wsi Wólka Kałuska w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 147
Gojski Tadeusz, mieszkaniec obw. kujawskiego
sygn. 273, s. 40-41
Goławski Antoni, mieszkaniec Dóbr Łowickich (!) w pow. łowickim
sygn. 274, s. 142
Gościcki Seweryn, mieszkaniec folwarku Wólka Dąbrowiecka w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 134
Górecki Andrzej, mieszkaniec wsi Szewce Górne w pow. orłowskim
sygn. 273, s. 48-49, 63-64
Grabowski Bartłomiej, mieszkaniec obwodu rawskiego
sygn. 273, s. 218-219
Grabowski Bartłomiej, mieszkaniec wsi Stara Wieś w gub. mazowieckim
sygn. 273, s. 112-113
Grabowski Michał, mieszkaniec wsi Magierowa Wola w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 24
Grochowski Wojciech, mieszkaniec Warszawy
sygn. 273, s. 220-222
Grotowski Tomasz, mieszkaniec wsi Ruszczyn w pow. piotrkowskim
sygn. 274, s. 134
Grudziński Leon, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Guillaume Chryzostom, dziedzic wsi Charłupia Wielka w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 168-169
Gurowski Józef, dziedzic dóbr Rusocice w okr. konińskim
sygn. 272, s. 235-236
Gutowski Józef, mieszkaniec wsi Kęcerzyn w obw. gostyńskim
sygn. 273, s. 159-161
Gutowski Józef, mieszkaniec wsi Kępina w obw. łęczyckim
sygn. 274, s. 1-2
Gzowski Antoni, mieszkaniec m. Czersk
sygn. 273, s. 44-45
Gzowski Konstanty, mieszkaniec m. Czersk
sygn. 273, s. 44-45
Hentzel Karol, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 22, 23, 32
Hępowski Jan, mieszkaniec gm. Grabkowo w pow. włocławskim
sygn. 274, s. 142
Hildebrand Ernest, mieszkaniec m. Piotrków
sygn. 274, s. 112-114
Horodyski Kajetan, mieszkaniec m. Szadek w gub. kieleckiej
sygn. 272, s. 209-211
Huba Aleksander, asystent Archiwum Rządu Gubernialnego Kaliskiego
sygn. 272, s. 18-19
Huba Michał Janowicz, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 7-11
Ilnicki Julian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Jakutowicz Jan, mieszkaniec gm. Zduny w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 142
Jakutowicz Tomasz, mieszkaniec wsi Zdany w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 24
Janiszewski Michał, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Jankowska z Pruskich Józefa, mieszkanka wsi Wola Branicka w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 38
Janowski Józef, dzierżawca wsi Obrzębin w pow. kaliskim
sygn. 272, s. 186-187
Jarmund Kazimierz, mieszkaniec wsi Pajęczno w obw. piotrkowskim
sygn. 272, s. 44
Jarnutowski Józef, mieszkaniec wsi Żabieniec w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 142
Jerzmanowski Feliks, mieszkaniec wsi Sulmiestrzyce w pow. piotrkowskim
sygn. 274, s. 61-62
Jerzmanowski Franciszek, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 189-190
Jerzmanowski Rafał, mieszkaniec pow. konińskiego
sygn. 274, s. 126
Juszkiewicz Ludwik, b. burmistrz Nowego Miasta w obw. rawskim
sygn. 274, s. 4-6
Kaczanowski Julian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Kaczkowski Józef Wincenty, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Kałowski Karol, mieszkaniec wsi Gąsiory w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 124
Kampenhauser (w aktach brak imienia), mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 129-130
Kapica Jan, mieszkaniec wsi Kłobia w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 32-33
Kapica Piotr, mieszkaniec wsi Kapice Stare w obw. łomżyńskim
sygn. 273, s. 32-33
Kapica Teodor, mieszkaniec wsi Kapice Stare w obw. łomżyńskim
sygn. 273, s. 32033
Karasiński August, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Karasiński Ksawery, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Karnecki Julian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Karski Kajetan, syn dziedzica dóbr Rychwał w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 200-201
Karski Wawrzyniec, syn dziedzica dóbr Rychwał w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 200-201
Karwowski Maciej, mieszkaniec pow. włocławskiego
sygn. 274, s. 126
Karwowski Stanisław, mieszkaniec wsi Remki w obw. gostyńskim
sygn. 273, s. 151-152, 176, 188*
Kępalski Anastazy, dziedzic wsi Kępadły w obw. gostyńskim
sygn. 273, s. 78-79, 86, 127-128
Kiedrowski Józef Napoleon, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 165-166
Kierszkowski (Kierzkowski, Kieszkowski) Stanisław, dziedzic wsi Paplin w obw. rawskim
sygn. 273, s. 100-101, 191-192
Kirkor Stanisław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 39
Kiwerski Andrzej, mieszkaniec dóbr Tłuszcz w obw. stanisławowskim
sygn. 273, s. 151-152, 174-175, 195
Kłobski Antoni, dzierżawca wsi Kiki w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 162-163
Kłobukowski Michał, mieszkaniec wsi Kobyla Łąka w gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 110-111, 178-179
Kołakowski Ignacy, oficjalista w leśnictwie Lubochnia
sygn. 274, s. 142
Kostecki (w aktach brak imienia), burmistrz m. Warka
sygn. 273, s. 84
Kostecki Franciszek, mieszkaniec obw. warszawskiego
sygn. 273, s. 60-61
Koszewski Wojciech, rachmistrz w biurze rachmistrza obw. kaliskiego
sygn. 272, s. 21, 23-25
Kotecki Błażej, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 22, 23, 32
Kotnowski Piotr, mieszkaniec wsi Rzepki w obw. piotrkowskim
sygn. 272, s. 102
Kowalska z Przyborowskich Józefa, mieszkanka Kalisza
sygn. 274, s. 117
Kowalski Jan Wierusz, właściciel dóbr Kiki w pow. kaliskim
sygn. 272, s. 232-233
Koźmiński Korneliusz, dziedzic dóbr Zakrzewek w pow. konińskim
sygn. 272, s. 147-148
Krajewski Tadeusz, mieszkaniec wsi Dobrzec Mały w obw. kaliskim
sygn. 272, s. 56
Krassowski Józef, kontroler komory celnej Wilczyn
sygn. 272, s. 15-17
Krasuski Antoni Wojciech, mieszkaniec wsi Świętochów Stary w obw. stanisławowskim
sygn. 273, s. 145-148, 208
Krasuski Leon, inżynier i referent Komunikacji Lądowych i Wodnych
sygn. 274, s. 56
Krompoth (Krompolc) Józef, b. asesor prawny przy Komisji Województwa Kaliskiego
sygn. 272, s. 1-6, 12-14
Krotkiewski Kajetan, mieszkaniec wsi Stogi Paszkowe* w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 209-211
Królikiewicz Marceli, mieszkaniec wsi Stara Kamionna w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 88-89
Królikiewicz Napoleon, mieszkaniec wsi Stany i Górki w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 88-89
Krupski Kazimierz, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Kruszewski Wincenty, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Krzymanowski Józef, mieszkaniec wsi Krzewnica w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 61-62
Krzyżewski Jan, komornik pow. orłowskiego
sygn. 273, s. 159-161
Kubieński Ignacy Szymon, mieszkaniec m. Widawa w pow. sieradzkim
sygn. 274, s. 117
Kubiński Ignacy, dzierżawca dóbr Borzęcin w obw. sieradzkim
sygn. 274, s. 102
Kublicki Wojciech, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 38
Kuczyński Kacper, mieszkaniec wsi Czerniewice w pow. rawskim
sygn. 274, s. 78-80
Kulikiewicz Jan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Kwaskowski Alojzy, b. dziedzic wsi Pąchów w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 230
Kwiatkowski Feliks, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Laskowski Ludwik, inżynier obw. gostyńskiego, mieszkaniec Kutna
sygn. 273, s. 118-119, 135-138
Lassota Ignacy, mieszkaniec m. Rawa
sygn. 274, s. 134
Lelowski Marcin, mieszkaniec wsi Rozwarzyn w pow. rawskim
sygn. 274, s. 39
Lewandowski Felicjan, aplikant Trybunału Cywilnego Guberni Mazowieckiej
sygn. 273, s. 159-161
Lewandowski Wilhelm, kontroler handlu w Łowiczu
sygn. 273, s. 12-13
Leźnicki Franciszek, mieszkaniec wsi Śniatowo w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 139
Lipiński Jan, mieszkaniec wsi Przyłuski w pow. rawskim
sygn. 274, s. 24
Lipka Kajetan, nadleśny leśnictwa Piotrków
sygn. 274, s. 142
Lisicki Roman, mieszkaniec m. Wieruszów w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 51-52
Lisiecki Andrzej, mieszkaniec gm. Borowno w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 70-72
Lisiecki Walenty, mieszkaniec m. Uniejów w pow. kaliskim
sygn. 274, s. 147
Łabuński Franciszek, mieszkaniec wsi Łągowice w obw. rawskim
sygn. 273, s. 120-123, 193
Łaskowski Piotr, inżynier obw. wieluńskiego w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 88-89
Łazowski Jan Karol, pisarz sądu okręgowego piotrkowskiego
sygn. 274, s. 147
Łączkowski Adolf, mieszkaniec wsi Kostrzewice w obw. kaliskim
sygn. 272, s. 62-64
Łączkowski Antoni, właściciel dóbr Wielka Wieś w obw. sieradzkim
sygn. 272, s. 62-64
Łączkowski Ignacy, mieszkaniec wsi Młodawin w obw. sieradzkim
sygn. 272, s. 62-64
Łączkowski Wacław, mieszkaniec wsi Młodawin w obw. sieradzkim
sygn. 272, s. 62-64
Łączkowski Wincenty, mieszkaniec wsi Bębnów w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 62-64
Łuczaj Jan, mieszkaniec Łowicza, budowniczy
sygn. 273, s. 52-54
Łukowski Błażej, mieszkaniec wsi Łączewna w pow. kujawskim
sygn. 274, s. 61-62, 76-77
Łypaczewski Michał Wacław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Makowski Wiktor Łukasz, mieszkaniec wsi Załęzie Małe w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 142
Maleszewski Marcin, mieszkaniec Sieradza
sygn. 272, s. 80
Maleszewski Wincenty, mieszkaniec wsi Stryje Paskowe w pow. sieradzkim
sygn. 272, s. 80
Malinowski Ignacy, mieszkaniec wsi Brzezina w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 61-62
Maliszewski Józef, mieszkaniec wsi Przyrownica w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 70-72, 82-83
Manugiewicz Kazimierz, mieszkaniec gm. Strugi w pow. łowickim
sygn. 274, s. 134
Marczyński Franciszek, mieszkaniec gub. kieleckiej
sygn. 272, s. 140
Masłowski Andrzej, radca prawny przy magistracie m. Rawa
sygn. 274, s. 91-95, 103-111
Maszadro Józef, mieszkaniec Częstochowy
sygn. 272, s. 105-119
Matłaszyński Jakub, mieszkaniec obw. rawskiego
sygn. 273, s. 1-3
Matuszewski Aleksander, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Mettelstaedt(!) Karol, asesor ekonomiczny okręgu III w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 124-125
Mianowski Aleksander, kontroler przy kasie obw. wieluńskiego
sygn. 272, s. 21, 23, 26-32
Miegurski Józef, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 98-100
Mieszkowski Mikołaj, mieszkaniec wsi Studzianki w pow. rawskim
sygn. 274, s. 139
Milewski Jan, mieszkaniec m. Tarczyn w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 67-68
Milewski Kazimierz, b. kontroler komory celnej Szczypiorno, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 92-93
Miłkowski Stanisław, mieszkaniec wsi Opalewo* w pow. sieradzkim
sygn. 272, s. 215-217
Mittelstaed Aleksander Juliusz, mieszkaniec wsi Ogrzelewo w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 26-27
Mittelstaed August, mieszkaniec wsi Ogrzelewo w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 26-27
Moczański Andrzej, mieszkaniec wsi Skarbanowo w pow. włocławskim
sygn. 274, s. 117
Mokrski Hipolit, mieszkaniec gm. Korytków w pow. kaliskim
sygn. 274, s. 124
Mokrski Józef, mieszkaniec gm. Korytków w pow. kaliskim
sygn. 274, s. 124
Mokrski Michał, mieszkaniec gm. Korytków w pow. kaliskim
sygn. 274, s. 124
Mołochowicz Michał, mieszkaniec wsi Byki w obw. piotrkowskim
sygn. 272, s. 90-91
Moraczewski Wawrzyniec, mieszkaniec m. Gostynin
sygn. 274, s. 139
Morawski Jan Leon, geometra rządowy w m. Jeżów w pow. rawskim
sygn. 273, s. 112-113; 274, s. 119-121
Morkowski Tytus, mieszkaniec wsi Nowy Świat w okr. wartskim
sygn. 272, s. 238-239
Muszalski Antoni, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 241-242
Muszalski Ignacy, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 241-242
Nabok Ferdynand, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Nagórski Mikołaj, mieszkaniec wsi Wierzbinek w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 4-6
Niesiołowski Stanisław, mieszkaniec m. Gąbin w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 147
Niewiadomski Ludwik, mieszkaniec gm. Lesiew w pow. rawskim
sygn. 274, s. 124
Niwiński Jan, mieszkaniec wsi Grabostaw w pow. sieradzkim
sygn. 272, s. 209-211
Niwiński Tomasz, mieszkaniec wsi Siemiechów w obw. sieradzkim
sygn. 272, s. 90-91
Nowacki Bonifacy, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 19
Nowacki Michał, mieszkaniec Włocławka w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 120-123, 182, 201
Nowacki Stanisław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 56
Nowicki Ignacy, mieszkaniec wsi Wola Worowska w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 56
Nowicki Michał, mieszkaniec Warszawy
sygn. 273, s. 58-59, 87-88
Nowosielski Antoni, ekspedytor celny przy rogatce warszawskiej
sygn. 274, s. 18
Nurkowski Faustyn, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s 21, 23, 32
Odolski Józef, mieszkaniec wsi Służew w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 12
Offmański August, mieszkaniec gm. Chlewnia w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 142
Ojrzymski Antoni, mieszkaniec wsi Krogulce w pow. sochaczewskim
sygn. 274, s. 11
Olkuski (Olkawski) Franciszek, mieszkaniec wsi Rąbień w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 46-47, 67, 89-90
Omieciński Tomasz, mieszkaniec m. Błonie
sygn. 273, s. 82-83, 124, 150
Omyliński Antoni, mieszkaniec wsi Jabłonna w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 139
Oryński Adam dziedzic wsi Borszyn w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 94-95, 131
Orzechowski Franciszek, proboszcz parafii Krzemienin w pow. rawskim
sygn. 274, s. 124
Osiński Józef, mieszkaniec wsi Świniary w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 56
Papiewski Józef, właściciel wsi Zakrzewo w pow. wartskim
sygn. 272, s. 137-138
Paprocki Jan, mieszkaniec m. Rawa
sygn. 273, s. 102-103, 191-192
Paszkowski Feliks , mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 171-172
Piechowski Ksawery, mieszkaniec m. Stryków w pow. rawskim
sygn. 274, s. 142
Piotrowski Jakub, mieszkaniec Warszawy
sygn. 273, s. 14-17
Piotrowski Tadeusz, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 19
Pisarzewski Michał, mieszkaniec wsi Kampinos w pow. sochaczewskim
sygn. 274, s. 17
Piskorski Franciszek, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Piskorski Łukasz, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Piskorski Stanisław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Pluciński Grzegorz, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 46-47
Pniewski Jan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Pniewski Stefan, mieszkaniec m. Brześć w pow. włocławskim
sygn. 274, s. 147
Polanowski Antoni, mieszkaniec przedmieścia Praga
sygn. 274, s. 18
Poliński Franciszek, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Poradowski Józef, mieszkaniec gm. Żale w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 124
Potocki Konstanty, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Pruszak z Żochowskich Seweryna, mieszkanka gm. Pasieka w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 117
Przybylski Bernard Ludwik, mieszkaniec Łęczycy
sygn. 273, s. 114-115, 140, 169-171
Przyłuski Adam, b. kapitan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Przyłuski Stanisław, mieszkaniec wsi Chyliczki w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 42-44
Psarski Franciszek Ludwik, dziedzic dóbr Dziebędów w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 197-198
Pszczółkowski Jan, mieszkaniec obw. stanisławowskiego
sygn. 273, s. 116-117
Puchalski Piotr Paweł, mieszkaniec Warszawy, urzędnik Rządu Gubernialnego Mazowieckiego
sygn. 273, s. 167-168
Pugławski (Pugłuwski) Tytus, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Puławski Ksawery, mieszkaniec wsi Grzymiszew w okr. konińskim
sygn. 272, s. 219-220
Raczyński Antoni, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Raczyński Klemens, mieszkaniec m. Sieradz
sygn. 274, s. 117
Raczyński Wojciech, dzierżawca wsi Gozdawa w obw. rawskim
sygn. 273, s. 50-51, 69, 91-92
Radecki Kazimierz, mieszkaniec wsi Strzybogi w pow. rawskim
sygn. 274, s. 17
Radkiewicz Feliks, mieszkaniec gm. Czyste w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 61-61, 85-86
Radkiewicz Ignacy, mieszkaniec dóbr Falenty w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 56
Radoszewski Wincenty, mieszkaniec obw. kujawskiego
sygn. 272, s. 76-77; 273, s. 98-99, 183, 206
Rejczyński Józef, mieszkaniec wsi Naramice w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 55, 192-193
Rejzachar Marcin, mieszkaniec wsi Strobów w pow. rawskim
sygn. 274, s. 24
Rekowski Napoleon, mieszkaniec Kalisza
sygn. 272, s. 179-180, 184
Reszkowski Andrzej, mieszkaniec wsi Łężki w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 124
Roediger Ksawery, mieszkaniec wsi Cienia w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 129-130
Roguski Mikołaj, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 17
Rosiński Feliks, prokurator królewski
sygn. 273, s. 22-24
Rösler Fryderyk, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Rosnowski (Roznowski) Franciszek Onufry, mieszkaniec wsi Gagoły w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 114-115, 125-126, 187, 199-200
Rozrażewski Antoni, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 159-160
Rozrażewski Kazimierz, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 159-160
Rozwadowski Aleksander Antoni, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 17, 47-50
Rożecki Mikołaj, dzierżawca dóbr Szwejki Wielkie w obw. rawskim
sygn. 273, s. 38-39, 55
Rożnowski Wincenty, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 174-175
Rubinkowski Franciszek, mieszkaniec Sochaczewa
sygn. 273, s. 164-166, 185-186
Ruszczyński Józef, mieszkaniec m. Stryków w pow. rawskim
sygn. 274, s. 134
Rybicki Wojciech, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 39
Rycharski Sylwester, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 145-148
Ryszkowski Andrzej, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 17
Ryszkowski Franciszek, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 56
Ryszkowski Józef, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Sałecki Józef Wojciech, mieszkaniec Sieradza
sygn. 272, s. 96-97
Sawicki Jan Nepomucen, rachmistrz w Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu
sygn. 274, s. 56
Sawiński Leopold, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Sąkocki Józef, mieszkaniec wsi Czubin w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 17
Seydlitz Józef, dietariusz Administracji Księstwa Łowickiego, mieszkaniec wsi Łyszkowice w obw. rawskim
sygn. 273, s. 105-106. 191-192
Siennicki Jan, mieszkaniec Kalisza
sygn. 274, s. 147
Sikorski Kazimierz, mieszkaniec wsi Grójec w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 28-29
Sikorski Tomasz, mieszkaniec Piotrkowa
sygn. 272, s. 192-194
Skalski Karol Boromeusz, mieszkaniec wsi Milanówek w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 17
Skorzewski Konstanty, mieszkaniec m. Cegłów w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 147
Skrodzki Walenty mieszkaniec wsi Świdno w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 107-109, 141-142
Skrzynecki (w aktach brak imienia), p. o. asesora ekonomicznego okr. piotrkowskiego
sygn. 274, s. 147
Skwarski Ludwik, sędzia sądu poprawczego w Łęczycy
sygn. 273, s. 120-123, 132
Sławianowski Jan Baptysta, mieszkaniec m. Grójec w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 139
Słubicki Aleksander, mieszkaniec m. Lubraniec w obw. kujawskim
sygn. 273, s. 107-109
Smoczyński Bonifacy, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Smoczyński Franciszek, mieszkaniec m. Łódź w pow. łęczyckim
sygn. 274, s. 56
Smoliński Antoni, mieszkaniec wsi Przybojewo w pow. rawskim
sygn. 274, s. 61-62, 71-73
Smoliński Antoni, zastępca wójta gm. Komorniki w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 147
Smoliński Tomasz Jan, mieszkaniec wsi Przybojewo w pow. rawskim
sygn. 274, s. 61-62, 71-73
Sojecki Józef, mieszkaniec folwarku Korczyska w pow. sieradzkim
sygn. 274, s. 134
Sosnowski Damazy, lekarz pow. warszawskiego
sygn. 274, s. 96-102
Stachurski Jan, s. Piotra Pawła (w aktach brak informacji o miejscu zamieszkania)
sygn. 274, s. 45-46
Starzyński Jan, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 21-22, 23, 32
Stawiarski Ignacy, mieszkaniec wsi Żaków w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 17
Stawiski Józef, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 22
Stawowski Cyryl, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 18-19
Suchocki Ludwik, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 39
Sudniewski Kazimierz, mieszkaniec wsi Teresin w pow. sochaczewskim
sygn. 274, s. 12
Sumiński Kazimierz, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 19
Swierczewski Julian, urzędnik Kancelarii Przybocznej JXM Namiestnika
sygn. 274, s. 39
Swirski Krzysztof, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Szadkowska 1. voto Żochowska Anna, mieszkanka gm. Słubice w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 147
Szamota Wincenty, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Szarżyński Michał Wawrzyniec, mieszkaniec wsi Wronów w obw. konińskim
sygn. 272, s. 84
Szawłoski (!) Leonard, mieszkaniec m. Grodzisk
sygn. 274, s. 147
Szczuka Leopold, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Szczyciński Szymon, mieszkaniec wsi Łyszkowice w pow. sochaczewskim
sygn. 274, s. 24
Szczygielski Ignacy Karol, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Szołajski Jan, mieszkaniec wsi Proboszczewice w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 162-163, 209-212
Szymański Andrzej, dzierżawca wsi Kosów w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 118-119, 139
Szymański Henryk, urzędnik Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu
sygn. 274, s. 24
Szymański Józef, mieszkaniec wsi Mroków w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 118-119
Szymański Stanisław, mieszkaniec dóbr Zalesie w obw. rawskim
sygn. 273, s. 104, 191-192
Śledziewski Kazimierz, mieszkaniec gm. Paprotnia
sygn. 274, s. 32-35
Śliwiński Antoni, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Śmiechowski Antoni, mieszkaniec wsi Cychry w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 36-37, 73
Śmiechowski Józef, mieszkaniec wsi Cychry w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 36-37, 73
Tabaczkiewicz Franciszek, mieszkaniec wsi Ułany w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 222-223
Tański Michał, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Taraszkiewicz Ignacy, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Tąkiel Michał, mieszkaniec wsi Wola Gałkowa w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 107-109, 141-142
Tołoczko Antoni, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Topiński Wincenty, mieszkaniec m. Błonie w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 24
Topolski Krystian Antoni Wilhelm, właściciel dóbr Radostków w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 58
Truszkowski Feliks, mieszkaniec m. Łęczycy
sygn. 274, s. 134
Trylski Tomasz, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Tryniszewski Antoni, podsędek okręgu brzesko-kujawskiego
sygn. 274, s. 11, 28-31
Trzaska Szymon, mieszkaniec Rawy
sygn. 274, s. 11, 59-60
Trzepiński Józef, szeregowy ukowskiej komendy etapowej (Ukowo, obw. tiumeński)
sygn. 272, s. 212-214, 228
Turczynowicz Michał, mieszkaniec Piotrkowa
sygn. 272, s. 70-72, 192-194
Ulejska z Leszczyńskich Ludwika, mieszkanka wsi Jądrowice w pow. kujawskim
sygn. 273, s. 110-111, 178-179
Ulejski Wincenty Pantaleon, mieszkaniec wsi Jądrowice w pow. kujawskim
sygn. 274, s. 56, 65-66
Uziębło Fabian, pisarz sądu szadkowskiego w Szadku w obw. sieradzkim
sygn. 272, s. 98-100
Walęcki Ignacy, pisarz Sądu Policji Poprawczej wydziału piotrkowskiego
sygn. 272, s. 20
Wasiański Edward, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Waśniewski Stanisław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Wągrowski Antoni, właściciel dóbr Sobiesęki pod Kaliszem
sygn. 272, s. 53
Wąsowski Marcin, mieszkaniec wsi Wąsy w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 67-68, 88-89
Welke Julia, wdowa po komisarzu Wydziału Administracyjnego Komisji Województwa Kaliskiego
sygn. 272, s. 65-67
Wendrykowicz Karol, służący u generała wojsk rosyjskich Manułowa
sygn. 272, s. 203-205
Wichrzycki Dionizy, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 150-151
Wiesiołowski Konrad, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Wilkoszewski Walenty, komisarz ekonomiczny w Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu
sygn. 273, s. 18-21, 25
Wiłucki Józef, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 19
Wiśniewski Aleksander, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Wiśniewski Franciszek Melchior, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Wiśniewski Michał, podporucznik
sygn. 272, s. 34-37, 40-43
Wittan Andrzej, sekretarz magistratu m. Grójec
sygn. 274, s. 129-131
Wodnicki Szymon, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Wohlhübner Karol, mieszkaniec wsi Załęże w pow. rawskim
sygn. 274, s. 67-68
Wojciechowski Adolf, mieszkaniec obw. konińskiego
sygn. 272, s. 76-79
Wojciechowski Ludwik, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 140
Wojciechowski Szymon, mieszkaniec wsi Paprotnia w pow. rawskim
sygn. 274, s. 17
Wojucki Apolinary Michał Wojciech, mieszkaniec obw. konińskiego w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 94-95
Wolanowski Józef, podsędek pow. częstochowskiego w obw. wieluńskim
sygn. 272, s. 86-87
Wolęcki Stanisław, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 38
Wolski Józef, mieszkaniec m. Poddębice w pow. łęczyckim
sygn. 272, s. 22, 23, 32; 274, s. 139
Wolski Kajetan, sędzia pokoju pow. wartskiego w obw. kaliskim
sygn. 272, s. 86-87
Wolski Mamert Jan Erazm, dziedzic części wsi Zelgoszcz w obw. rawskim
sygn. 273, s. 34-35
Wróblewski Andrzej, mieszkaniec wsi Olszewice w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 124
Wrześniewski Józef, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 22
Wyleziński Franciszek, mieszkaniec wsi Wilcze Piątki w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 124
Wyrzykowski Tomasz, mieszkaniec wsi Witkowice w pow. piotrkowskim
sygn. 274, s. 124
Zaborowski Józef, dziedzic dóbr Korzenica w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 60-61
Zagajewski Ignacy Kazimierz, mieszkaniec wsi Budki w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 120-123, 132
Zagórski Cyprian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Zagrodzki Walerian, patron Trybunału Cywilnego Guberni Kaliskiej
sygn. 274, s. 67-68
Zakrzewski Jan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 24
Zarański Jan, mieszkaniec m. Lubin w obw. łęczyckim
sygn. 273, s. 164-166
Zarański Karol, mieszkaniec obw. łęczyckiego
sygn. 273, s. 213-214
Zarkowski Antoni, mieszkaniec wsi Falenty w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 38
Zarzecki (Zarzycki) Piotr, mieszkaniec Łęczycy
sygn. 273, s. 164-166, 231-215
Zarzecki Emilian, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Zarzecki Jan, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Zatoński Mikołaj, mieszkaniec m. Radzymin w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 61-62
Zawadzki Feliks, mieszkaniec m. Włocławek
sygn. 274, s. 142
Zawadzki Onufry, mieszkaniec obw. sieradzkiego w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 98-100
Zawadzki Stanisław, mieszkaniec pow. częstochowskiego
sygn. 272, s. 68-69
Zbijewski (Zbiewski) Walerian, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 165-166
Zdzienicki Szymon, mieszkaniec wsi Zdzienice w pow. kaliskim
sygn. 272, s. 134-135; 274, s. 124
Zdzieński Franciszek, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 212
Zdzieński Józef, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 212
Zdzieński Wincenty, mieszkaniec gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 212
Zejdler Jan, mieszkaniec Radzymina
sygn. 274, s. 11-12
Zieliński Antoni, mieszkaniec m. Mszczonów w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 38
Zieliński Józef, mieszkaniec wsi Osiek w pow. wieluńskim
sygn. 272, s. 209-211
Zyniew Bronisław Napoleon, mieszkaniec obw. sochaczewskiego
sygn. 273, s. 202-203; 274, s. 3
Zyniew Leon Aleksander, mieszkaniec obw. sochaczewskiego
sygn. 273, s. 202-203
Żaboklicki Piotr, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Żarski Franciszek, mieszkaniec Warszawy
sygn. 274, s. 18
Żbikowski Faustyn, mieszkaniec m. Piaseczno w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 142
Żebrowski Edmund Franciszek, ksiądz, gwardian oo. Reformatów w m. Siennica w pow. stanisławowskim
sygn. 274, s. 88-90
Żebrowski Stanisław, mieszkaniec wsi Baby w obw. sochaczewskim
sygn. 273, s. 114-115
Żebrowski Teodor Andrzej, mieszkaniec pow. rawskiego
sygn. 274, s. 126
Żmijowski Franciszek, komisarz policji wykonawczej w Warszawie
sygn. 273, s. 18-21, 25
Żochowski Izydor, mieszkaniec wsi Rokowo w pow. gostyńskim
sygn. 274, s. 124
Żółtowski Jan, mieszkaniec wsi Zdzieszyn w pow. warszawskim
sygn. 274, s. 139
Żółtowski Stanisław, mieszkaniec wsi Białogonne w pow. rawskim
sygn. 274, s. 139
Żuchowski Ignacy, nauczyciel w Kościelnej Wsi w gub. kaliskiej
sygn. 272, s. 131-132
Żukowski Walenty, właściciel dóbr Cisie w obw. stanisławowskim
sygn. 273, s. 42-43, 65
Żwan Wincenty, mieszkaniec gub. mazowieckiej
sygn. 273, s. 120-123
Żychliński Adam, b. burmistrz m. Koło
sygn. 272, s. 225-226
Życiński Aleksander (Aleksy) mieszkaniec wsi Bolmów w obw. sochaczewskim
sygn. 273, s. 157-158, 184
Żyliński Paweł, mieszkaniec Łęczycy
sygn. 274, s. 147
Żyliński Paweł, mieszkaniec wsi Stara Wieś w obw. warszawskim
sygn. 273, s. 114-115, 154-156, 196-197, 205